Logo

Державна установа
«Полтавський обласний центр контролю
та профілактики хвороб
Міністерства охорони здоров’я України»

Платні послуги та тарифи

Заявка про надання послуг щодо випробувань на договірній основі

Для ознайомлення з документом завантажте його копію в форматі PDF-файлу

icon pdf

Акт відбору зразків

Для ознайомлення з документом завантажте його копію в форматі PDF-файлу

icon pdf

Інформація для замовників випробувань
у випробувальному центрі ДУ «Полтавський ОЦКПХ МОЗ»

Шановні замовники!

  1. При відборі зразків на випробування у ВЦ ДУ «Полтавський ОЦКПХ МОЗ» просимо Вас враховувати інформацію щодо кількості та властивостей зразків, яку направимо на ваш запит.
  2. Якщо вам потрібна оцінка зразка на відповідність, просимо вказати в Заявці які саме показники потрібно оцінити. Просимо Вас надати нормативну документацію (специфікацію, стандарт або регламент, тощо) для оцінки показників на відповідність нормативним вимогам. При необхідності проведення оцінки відповідності показників за правилом прийняття рішення замовника, просимо надати відповідну документацію.
  3. У випробувальному центрі ДУ «Полтавський ОЦКПХ МОЗ» розроблено правило прийняття рішення, просимо з ним ознайомитися.
  4. Просимо у письмовій формі інформувати ВЦ про необхідність наявності у протоколі випробувань думок та тлумачень.

Детальніше

Додаток №3 до наказу № 135 від 30.12.2022р. "Перелік платних послуг, що надаються ДУ "Полтавський ОЦКПХ МОЗ" згідно вимог ДСТУ EN ISO/IES 17025:2019 "Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій"

Детальніше...

Додаток №1 до наказу № 135 від 30.12.2022р. "Перелік платних послуг, що надаються ДУ "Полтавський ОЦКПХ МОЗ" та відокремленими підрозділами ДУ "Полтавський ОЦКПХ МОЗ"

Детальніше...

НАКАЗ № 135 від 30.12.2022р. "Про затвердження платних послуг і тарифів (прейскурантів) на платні послуги, що надаються ДУ "Полтавський ОЦКПХ МОЗ" та відокремленими підрозділами ДУ "Полтавський ОЦКПХ МОЗ"

Детальніше...