Державна установа
«Полтавський обласний лабораторний центр
Міністерства охорони здоров'я України»

Платні послуги та тарифи

НАКАЗ №102 від 21.11.2019р. "Про затвердження переліку платних послуг та тарифів (прейскурантів) на платні послуги, що надаються ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України" та відокремленими структурними підрозділами ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України"

Детальніше...

НАКАЗ №60 від 01.07.2019р. "Про затвердження переліку платних послуг та тарифів (прейскурантів) на платні послуги, що надаються санітарно-гігієнічною лабораторією ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України" та відокремленими структурними підрозділами ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України"

 

Детальніше...

НАКАЗ №56 від 04.06.2019р. "Про затвердження переліку платних послуг та тарифів (прейскурантів) на платні послуги, що надаються паразитологічною лабораторією ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України" та відокремленими структурними підрозділами ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України"

Детальніше...

НАКАЗ №54 від 31.05.2019р. "Про затвердження переліку платних послуг та тарифів (прейскурантів) на платні послуги, що надаються відділенням організації епідеміологічних досліджень ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України" та відокремленими структурними підрозділами ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України"

Детальніше...

НАКАЗ №52 від 20.05.2019р. "Про затвердження переліку платних послуг та тарифів (прейскурантів) на платні послуги, що надаються відділенням дезінфектології ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України" та відокремленими структурними підрозділами ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України"

Детальніше...

НАКАЗ №51 від 20.05.2019р. "Про затвердження переліку платних послуг та тарифів (прейскурантів) на платні послуги, що надаються лабораторією особливо небезпечних інфекцій ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України" та відокремленими структурними підрозділами ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України"

Детальніше...