Державна установа
«Полтавський обласний лабораторний центр
Міністерства охорони здоров'я України»

Платні послуги та тарифи

 Державна установа «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що вірусологічна лабораторія

тимчасово проводить дослідження лише для осіб прибулих із-за кордону,

які бажають припинити самоізоляцію (через додаток «Дій вдома»)

Державна установа «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» інформує про запровадження платних послуг з проведення лабораторної діагностики COVID-19❗️

Для осіб, які виїздять за кордон або для бажаючих достроково знятись із самоізоляції.

Вірусологічна лабораторія лабораторного центру досліджує біологічний матеріал людини на наявність вірусу SARS-CoV-2 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР).

⚠️ Відбір матеріалу для дослідження проводиться медичними працівниками шляхом взяття мазків із зіву та носу за адресою вул. Ватутіна 35-А, м. Полтава, з понеділка по п'ятницю з 9 до 11 години.⚠️

Вартість робіт з дослідження матеріалу від людини методом ПЛР з метою діагностики COVID-19 становить з урахуванням податку на додану вартість 991,80 грн. із відбором зразка в лабораторії , 887,99  - без відбору зразка (мазок доставляється закладом охорони здоров'я).

✅Довідки за тел. (0532)56-95-57, або email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

При відвідуванні установи ВИКОРИСТАННЯ ЗАСОБІВ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОБОВ’ЯЗКОВЕ!

Детальніше

НАКАЗ №102 від 21.11.2019р. "Про затвердження переліку платних послуг та тарифів (прейскурантів) на платні послуги, що надаються ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України" та відокремленими структурними підрозділами ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України"

Детальніше...

НАКАЗ №60 від 01.07.2019р. "Про затвердження переліку платних послуг та тарифів (прейскурантів) на платні послуги, що надаються санітарно-гігієнічною лабораторією ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України" та відокремленими структурними підрозділами ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України"

 

Детальніше...

НАКАЗ №56 від 04.06.2019р. "Про затвердження переліку платних послуг та тарифів (прейскурантів) на платні послуги, що надаються паразитологічною лабораторією ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України" та відокремленими структурними підрозділами ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України"

Детальніше...

НАКАЗ №54 від 31.05.2019р. "Про затвердження переліку платних послуг та тарифів (прейскурантів) на платні послуги, що надаються відділенням організації епідеміологічних досліджень ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України" та відокремленими структурними підрозділами ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України"

Детальніше...