Державна установа
«Полтавський обласний лабораторний центр
Міністерства охорони здоров'я України»

20190927 100253

     У Державній установі «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» 27 вересня цього року проведене спеціальне об'єктове тренування з цивільного захисту на тему «Дії керівного складу, сил ЦЗ та персоналу у випадку виникнення НС і в ході ліквідації їх наслідків, погіршення погодних умов».


 

 

 IMG 20190927 100533     Відкрив тренування виконуючий обов’язки директора Журавльов А.М., який у вступному слові акцентував увагу учасників на основній меті тренування:
- перевірка реальності заходів „Плану реагування на надзвичайні ситуації ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України»;
- відпрацювання алгоритму дій керівного складу, мобільних груп та оперативних бригад   цивільного захисту, персоналу відповідно до зазначеної теми тренування;

-перевірка готовності персоналу до дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

 

     З інформацією про взаємодію працівників ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» під час здійснення заходів упереджувального характеру під час виникнення інфекційних захворювань та отруєнь виступив начальник штабу керівництва СОТ, заступник директора Асаул М.В.  

 IMG 20190927 103642

З цікавими повідомленнями виступили начальник групи епідеміологічної розвідки і контролю, завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень Байбарза А.А. з теми «Опрацювання документів під час подання оперативної інформації, позачергових та заключних повідомлень про групові захворювання, спалахи інфекційних хвороб, можливі харчові отруєння відповідно до наказу МОЗ України від 23.05.2002 № 190 «Про надання позачергових повідомлень Міністерству охорони здоров’я України” та начальник групи радіаційного спостереження і дозиметричного контролю, завідувач лабораторіїфізичних факторів Мулюкова І.А.з теми «Про взаємодію фахівців у разі виникнення радіаційних аварій»ід час обговорення завдань своїми спогадами із практичної медичної діяльності щодо надзвичайних ситуацій, які були спричинені епідеміями інфекційних захворювань серед військовослужбовців та комплексу протиепідемічних заходів по їх локалізації, поділився завідувач відділення дезінфектології, учасник бойових дій в Афганістані, полковник медичної служби у відставці Маційчук П.В.

IMG 20190927 110458

  Спеціальне об'єктове тренування з цивільного захисту проводилося у два етапи. Під час другого практичного етапу відпрацьовувалися дії учасників тренування у разі отримання сигналу про повітряну небезпеку та укриття персоналу у спеціально обладнаному підвальному приміщенні (укритті). Також була здійснена перевірка готовності мобільних груп і оперативних бригад до дій під час виникнення надзвичайних ситуацій, їх оснащеність та укомплектованість.
Під час тренування для формування практичних навичок діяти в умовах можливого виникнення надзвичайних ситуацій були використані фрагменти фільмів.
Підсумки підбив начальник штабу керівництва СОТ, заступник директора ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України Асаул М.В.

 Начальник штабу керівництва
спеціального об'єктового тренування,
заступник директора
                                                                         М.В. Асаул