Державна установа
«Полтавський обласний лабораторний центр
Міністерства охорони здоров'я України»

За повідомленням Центру громадського здоров’я МОЗ України, Молдова, Білорусь та Росія звітували про відсутність географічного поширення грипу. Спорадичне поширення випадків захворювань на грип відзначалося в Словаччині, Польщі та Румунії. В усіх регіонах України активність грипу та ГРВІ знаходилась на неепідемічних рівнях, показник захворюваності становить 385,7 на 100 тисяч населення. В зразках матеріалів, відібраних від хворих з початку епідсезону, отримано 4 позитивні результати на грип, в т. ч. 3 грип А (Н3) та 1 грип В. Летальних випадків не зареєстровано. Щеплено проти грипу 90 774 осіб, що складає 0,2% населення України.
В області захворюваність на гострі респіраторні інфекції на низькому рівні, епідемічної активності не спостерігається, показник захворюваності нижче базового рівня.
За тиждень (станом на 11.11.19р.) в області на гострі респіраторні інфекції захворіло 5 тисяч 113 осіб, зменшення порівняно з попереднім тижнем на 3%, показник захворюваності – 367,2 на 100 тисяч населення. Дітей захворіло 3 191, що складає 62% від усіх захворілих (питома вага звичайна для області).
Найвищі показники захворюваності в Пирятинському, Диканському та Лохвицькому районах.
Госпіталізовано 215 хворих, що складає 4% від кількості захворілих (показник стабільний).
Щеплення проти грипу в області продовжуються в усіх містах та районах, щеплено з початку сезону 6346 осіб, 0,46% населення області. Найгірше проводяться щеплення в м.Миргороді, Миргородському, Лубенському, Лохвицькому, Решетилівському, Новосанжарському районах .

Відокремлені структурні підрозділи

poltava regions

Корисні посилання

ban-radaban-prezidentban-kabminban-mozpoltava-oda