Logo

Державна установа
«Полтавський обласний центр контролю
та профілактики хвороб
Міністерства охорони здоров’я України»

Назва предмета закупівлі «Природний газ» - код ДК 021:2015:09120000-6 – Газове паливо.

Вид процедури Відкриті торги з особливостями

Ідентифікатор закупівлі UA-2023-05-05-008500-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченими законодавством України, діючими на період постачання товару. Якість природного газу повинна відповідати технічним вимогам ТУ 320.001.58764-007-95 (Гази горючі природні, що подаються в магістральні газопроводи) та ТУ 320.001.58764-008-95 (Гази горючі природні, що подаються з родовищ в промислові газопроводи та окремим споживачам.).
Якість Товару який передається постачальником споживачу в пунктах призначення, має відповідати вимогам ГОСТ 5542-87 (Гази горючі природні для промислового та комунального побутового призначення. Технічні умови.).

Обґрунтування розміру бюджетного призначення Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до кошторису на 2023 рік.

Очікувана вартість предмета закупівлі 720000,00 грн з ПДВ

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України затверджена примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі від 18.02.2020 №275, якою передбачені методи визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: 1) здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо; 2) отримання комерційних (цінових ) пропозицій від виробників, офіційних представників (дилерів), постачальників; 3) у разі обмеження конкуренції на ринку певних товарів та враховуючи їх специфіку при розрахунку використовуються ціни попередніх закупівель аналогічного товару та/або минулих періодів (з урахуванням індексу інфляції, зміни курсів іноземних валют). Відповідно до вказаної методики, при визначені очікуваної вартості предмету закупівлі товарів, робіт та послуг використовується один із методів формування очікуваної вартості предмету закупівлі та проведення моніторингу цін для подальшого укладення договорів. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося із застосуванням одного з методів вищевказаного порядку, а саме проведений моніторинг цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо. Відповідно до Методики та інформації системи Prozorro було визначено очікувану вартість предмета закупівлі