Logo

Державна установа
«Полтавський обласний центр контролю
та профілактики хвороб
Міністерства охорони здоров’я України»

ПРАВИЛО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ
Висновок про відповідність формується за наступними правилами:

  1. Якщо правило прийняття рішення міститься у відповідному стандарті/регламенті/специфікації на методику випробувань/зразок, тоді висновок про відповідність формулюється згідно вимогам документу.
  2. Якщо застосовується правило прийняття рішення замовника, то формулювання висновку оформлюється у відповідності до даного правила.
  3. Якщо правило прийняття рішення про відповідність/невідповідність показнику не має у відповідному стандарті (специфікації) на методику випробувань/зразок, тоді висновок про відповідність формулюється по результатах застосування правила прийняття рішення ВЦ ДУ «Полтавський ОЦКПХ МОЗ» за наступним алгоритмом:

а) якщо результат випробувань Х (з врахуванням похибки/невизначенності U) знаходиться в межах нормованих значень (межах допуску), можна зробити висновок про відповідність.
A ] (-U Х +U) [B-виміряні значення знаходяться в межах допуску
де, (-U Х +U) – результат випробувань;

A ]  [В -межі , в яких значення Х знаходиться в межах допуску;
б) якщо результат випробувань Х (з врахуваанням похибки /невизначеності U) не знаходиться в межах нормованих значень (межах допуску) або дорівнює йому, можна зробити висновок про невідповідність

А] (-U   X [B  + U) виміряні значення знаходилися поза межами допуску

       4. Правила прийняття рішення ВЦ ДУ «Полтавський ОЦКПХ МОЗ» не застосовується у випадку, якщо невизначеність вимірювань розраховується приладом. В цьому випадку враховується тільки результат випробувань без врахування невизначеності.