Державна установа
«Полтавський обласний центр контролю
та профілактики хвороб
Міністерства охорони здоров’я України»

Стан захворюваності на грип та ГРВІ в Полтавській області

Ситуація по захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції

За даними спільного бюлетеня Всесвітньої організації охорони здоров’я і Європейського центру профілактики та контролю захворювань (https://flunewseurope.org) у Словаччині та Румунії зареєстровано низьку активність грипу. В інших країнах-сусідах протягом звітного періоду епідемічна активність була на міжсезонному рівні. В Угорщині зафіксували спорадичне, у Словаччині та Румунії — локальне географічне розповсюдження вірусів грипу. У Польщі випадки грипу були відсутні..
В Україні за попередній (18-й) тиждень інформація підготовлена за доступними даними від всіх областей України, крім Луганської: за тиждень на ГРВІ захворіла 29 441 особа, із них 12 157 (41,3%) — діти віком до 17 років. Інтенсивний показник захворюваності — 83,9 на 100 000 населення, що менше епідемічного порога, розрахованого для України. Летальних випадків унаслідок грипу не зареєстровано.
В області станом на 15.05.2022 (за 19-й тиждень) захворюваність на гострі респіраторні інфекції знижується, показник захворюваності не перевищує базовий рівень (епідемічний поріг).
За тиждень в області на гострі респіраторні інфекції (включно з COVID-19) захворіло 1046 осіб, на 8% менше попереднього тижня, показник захворюваності – 75,8 на 100 тисяч населення, що на 86% менше базового рівня. Дітей захворіло 392, що складає 37% від усіх захворілих (питома вага звичайна для області).
Найвищий показник захворюваності Гребінківському районі, захворюваність в районі нижче базового рівня, на рівні попереднього тижня.
Госпіталізовано 24 хворих, що складає 2% від кількості захворілих (питома вага звичайна для області).

Відокремлені структурні підрозділи

poltava regions

Корисні посилання

ban-radaban-prezidentban-kabminban-mozpoltava-oda