Державна установа
«Полтавський обласний центр контролю
та профілактики хвороб
Міністерства охорони здоров’я України»

Стан захворюваності на грип та ГРВІ в Полтавській області

Ситуація по захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції

Згідно інформації Центру громадського здоров’я МОЗ України, за даними спільного бюлетеню Всесвітньої організації охорони здоров’я та Європейського Центру по контролю за хворобами (http://flunewseurope.org) в Словаччині зареєстрована середня активність грипу, в інших країнах - сусідах протягом звітного періоду активність перебувала на міжсезонному рівні. В Словаччині та Росії відзначалося спорадичне географічне поширення грипу
В Україні за 45-й (попередній) тиждень на ГРВІ захворіло 259 261 особа, із них 28,4 % діти віком до 17 років. Інтенсивний показник захворюваності 685,8 на 100 тисяч населення, що відповідає середньому рівню інтенсивності епідемічного процесу. Летальних випадків не зареєстровано. З початку епідемічного сезону проти грипу вакциновано 41 807 особи.
В області станом на 21.11.2021 захворюваність на гострі респіраторні стабільна (деяке зниження), показник захворюваності на базовому рівні (епідемічному порозі).
За тиждень в області на гострі респіраторні інфекції (включно з COVID-19) захворіло 6743 осіб, на 13,4% менше попереднього тижня, показник захворюваності – 488,9 на 100 тисяч населення, що 6,3% менше базового рівня. Дітей захворіло 2523, що складає 37,4% від усіх захворілих (питома вага низька для області).
Найвищі показники захворюваності в Диканському районі, де рівень захворюваності дуже високий; в м. Лубни, де рівень високий, в Полтавському, Карлівському, Гребінківському, місті Миргороді, Решетилівському, досягла середнього рівня інтенсивності.
Госпіталізовано 335 хворих, що складає 5% від кількості захворілих (питома вага звичайна для області).
Всього щеплено від грипу 1723 особи (за тиждень 76). В Полтавському, Кременчуцькому, Миргородському, Кобеляцькому, Новосанжарському, Лохвицькому, Котелевському, Машівському районах щеплення не проводяться

Відокремлені структурні підрозділи

poltava regions

Корисні посилання

ban-radaban-prezidentban-kabminban-mozpoltava-oda