Державна установа
«Полтавський обласний центр контролю
та профілактики хвороб
Міністерства охорони здоров’я України»

За даними спільного бюлетеня Всесвітньої організації охорони здоров’я і Європейського центру профілактики та контролю захворювань (https://flunewseurope.org) у Словаччині та Румунії зареєстровано низьку активність грипу. В інших країнах-сусідах протягом звітного періоду епідемічна активність була на міжсезонному рівні. В Угорщині та Румунії зафіксували спорадичне, у Словаччині та Молдові — локальне географічне розповсюдження вірусів грипу. У Польщі та Білорусі випадки грипу були відсутні.
В Україні за попередній (19-й) тиждень інформація підготовлена за доступними даними від всіх областей України, крім Луганської: за тиждень на ГРВІ захворіла 28 176 осіб, із них 12 190 (43,3%) — діти віком до 17 років. Інтенсивний показник захворюваності — 74,5 на 100 000 населення, що менше епідемічного порога, розрахованого для України. Летальних випадків унаслідок грипу не зареєстровано.
В області станом на 22.05.2022 (за 20-й тиждень) захворюваність на гострі респіраторні інфекції знижується, показник захворюваності не перевищує базовий рівень (епідемічний поріг).
За тиждень в області на гострі респіраторні інфекції (включно з COVID-19) захворіло 1004 особи, на 4% менше попереднього тижня, показник захворюваності – 72,8 на 100 тисяч населення, що на 86% менше базового рівня. Дітей захворіло 371, що складає 37% від усіх захворілих (питома вага звичайна для області).
Найвищий показник захворюваності Полтавському районі, захворюваність в районі нижче базового рівня, на рівні попереднього тижня.
Госпіталізовано 35 хворих, що складає 3,5% від кількості захворілих (питома вага звичайна для області).
Відповідно до наказів МОЗ на 20-му тижні завершується проведення рутинного епідеміологічного нагляду за грипом та ГРВІ в Полтавський області в епідсезоні 2021 – 2022 років.

Відокремлені структурні підрозділи

poltava regions

Корисні посилання

ban-radaban-prezidentban-kabminban-mozpoltava-oda