Державна установа
«Полтавський обласний центр контролю
та профілактики хвороб
Міністерства охорони здоров’я України»

Згідно інформації Центру громадського здоров’я МОЗ України, за даними спільного бюлетеню Всесвітньої організації охорони здоров’я та Європейського Центру по контролю за хворобами (http://flunewseurope.org) в Словаччині зареєстрована середня активність грипу, в інших країнах - сусідах протягом звітного періоду активність перебувала на міжсезонному рівні. В Словаччині та Росії відзначалося спорадичне географічне поширення грипу
В області станом на 29.11.2021 захворюваність на гострі респіраторні зростає, показник захворюваності перевищує базовий рівень (епідемічний поріг).
За тиждень в області на гострі респіраторні інфекції (включно з COVID-19) захворіло 7466 осіб, на 10,7% більше попереднього тижня, показник захворюваності – 541,4 на 100 тисяч населення, що 3,7% більше базового рівня. Дітей захворіло 2860, що складає 38% від усіх захворілих (питома вага низька для області).
Найвищі показники захворюваності в Диканському районі, де рівень захворюваності дуже високий; в місті Миргороді, Гребінківському, Полтавському районах та м.Лубни захворюваність досягла середнього рівня інтенсивності.
Госпіталізовано 335 хворих, що складає 5% від кількості захворілих (питома вага звичайна для області).
Всього щеплено від грипу 2175 осіб (за тиждень 76). В Полтавському, Кременчуцькому, Миргородському, Новосанжарському, Лохвицькому, Котелевському районах щеплення не проводяться

Відокремлені структурні підрозділи

poltava regions

Корисні посилання

ban-radaban-prezidentban-kabminban-mozpoltava-oda