Logo

Державна установа
«Полтавський обласний центр контролю
та профілактики хвороб
Міністерства охорони здоров’я України»

ГАРІЧКА ЗАХІДНОГОНІЛУ. Один випадок захворювання на гарячку Західного Нілу зареєстрований у 2011 році у Решетилівському районі; 15 – у 2012 році (9 по м. Полтава, 2 – по Машівському району і по 1 – у Великобагачанському, Гадяцькому, Кобеляцькому, Пирятинському районах) і три – у 2013 році (2 – по м.Полтава і 1 – по Кобеляцькому району).

ГРАНУЛОЦИТАРНИЙ АНАПЛАЗМОЗ ЛЮДИНИ – нова природно-осередкова інфекція, 1 випадок якої, у поєднанні з хворобою Лайма (мікстінфекція), зареєстрований в області у 2010 році.

ЛІСТЕРІОЗ. Два випадки захворювань дітей на лістеріоз зареєстровані в області у 2009 році (у м.Полтава і Гадяцькому районі). Один (останній) випадок захворювання на лістеріоз зареєстрований у вагітної жінки – у березні 2014 року у Полтавському районі.

ПСЕВДОТУБЕРКУЛЬОЗ. Два випадки захворювань на псевдотуберкульоз зареєстровані у мешканців Полтави і Полтавського району у 2013 році.

СИБІРКА. Останній випадок сибірки серед людей зареєстрований у 1996 році в Миргородському районі, с. Комишня.

СКАЗ. Останній випадок захворювання людини на сказ зареєстрований у 2003 році у с. Яхники Лохвицького району.

ТУЛЯРЕМІЯ. Останні 3 випадки зареєстровані захворювань на туляремію зареєстровані у 1998 році в Оржицькому районі (серед мешканців ензоотичних територій: 2 – в Оржиці, 1 – у с.Новий Іржавець).

Відокремлені структурні підрозділи

poltava regions

Корисні посилання

ban-radaban-prezidentban-kabminban-mozpoltava-oda