Logo

Державна установа
«Полтавський обласний центр контролю
та профілактики хвороб
Міністерства охорони здоров’я України»

За повідомленням ВООЗ на кінець березня 2014 року у Гвінеї кількість можливих випадків гарячки Ебола досягла 137, з яких 86 закінчилися смертю пацієнтів. У сусідній Ліберії – 14 можливих випадків інфікування, є підозри на захворювання у Сьєрра-Леоне. У зв'язку з прибуттям у м. Кременчук двох людей з країни, де реєструється гарячка Ебола (Республіка Гвінея), проводились профілактичні заходи щодо санітарної охорони території Полтавської області.

До прибуття в Україну було відомо, що зазначені особи не були в контакті з хворими на гарячку Ебола. Але у аеропорту «Бориспіль» санітарно-карантинним підрозділом пункту пропуску через Державний кордон були організовані огляд та опитування пасажирів літака, як це передбачено Постановою КМУ від 22.08 2011 № 893 «Про затвердження Правил санітарної охорони території України» в разі підозри (не виключення можливості підозри) на захворювання гарячкою Ебола не були виявлені.

Зважаючи на значний інкубаційний період гарячки Ебола (до 21 доби), у м. Кременчук були проведені заходи щодо забезпечення роботи в умовах епідускладнень, зокрема – підготовлені відповідні боксовані палати для можливої потреби у госпіталізації.

Прибулі з Республіка Гвінея погодились на проведення спостереження за їх станом здоров'я, яке тривало по 16.04.2014. На момент закінчення медичного спостереження стан здоров'я зазначених осіб задовільний, ознак захворювання не виявлено.

Відокремлені структурні підрозділи

poltava regions

Корисні посилання

ban-radaban-prezidentban-kabminban-mozpoltava-oda